DENGE kurumsal yapısını oluşturan zinde ve iyi yetişmiş çalışanlarıyla, hızla akan bilgi deryasından sizler için özümsediği fonksiyonel bilgileri engin deneyimiyle yoğurarak hizmetinize sunmaktadır.

Galeri

İletişim

0232 421 26 00

1456 Sok. No:10/1 K:13 Punta İş Merkezi Alsancak / İZMİR

Hakkımızda

Kaliteli Hizmette Değişmeyen Değişim...

Günümüz dünyasında, teknolojik değişim ve gelişim baş döndürücü bir hızla devam ederken, artık her türlü bilgiye saniyeler içinde ulaşmak mümkün hale geldi.

Bilgi işlem ve iletişim teknolojisinde yaşanan devrim niteliğindeki gelişmeler dolayısıyla bilgi çağı ya da dijital çağ olarak adlandırılan dönemimizde insanlar, adeta bilgi akışının ortasında kaybolur vaziyettedir.

Bu bilgi yığını ve karmaşası içinde zamanın ve doğru bilginin kıymetini bilmek, ihtiyaçlarınıza en uygun ve hızlı çözümleri sunmak bizim işimizdir.

DENGE, kurumsal yapısını oluşturan dinamik ve uzman ekibiyle birlikte, hızla değişen bilgi akışından elde ettiği işlevsel bilgi ve çözümleri, yılların birikimi zengin deneyimiyle harmanlayarak en mükemmel hizmeti sunmaktadır.

Amacımız; denetim ve müşavirlik hizmeti sunduğumuz firmaların iş dünyasının hızlı gelişim sürecinde kendilerinden emin bir şekilde mücadele ederken bizi daima yanlarında hissetmelerini sağlamak ve hatta gerektiğinde doğrudan yanlarında olabilmektir.

DENGE, çok eski yıllara dayanan engin deneyimi ve zengin müşavirlik bilgi birikimini, tüm müşterileri ile paylaşmakta, iş dünyasının engebeli yollarında ilerlerken müşterilerine en doğru yolu göstermektedir.

Ulaşılan her hedefin başka hedeflerin atılım tohumlarını taşıdığı bilinciyle, daima daha ileriye, yeniye, iyi ve mükemmele hep birlikte ulaşabilmenin heyecanı DENGE’nin potansiyel güç kaynağını oluşturmaktadır.

Müşterilerimizden gelen her türlü soru, sorun ve paylaşım, bizim deneyimlerimize ve bilgi birikimimize değer katar. Bu nedenle, interaktif müşavirlik hizmeti, kurumsal felsefemizin temelini oluşturur.

DENGE, sadece mali mevzuatın gerektirdiği denetim-tasdik hizmetleri ile yetinmez. İş dünyasının zorunlu kıldığı tüm gereksinimleri karşılamak üzere uzman ve deneyimli kadrosuyla birlikte, müşterilerinin çözüm ortağı olarak daima yanlarında bulunur. 

DENGE'nin Tarihçesi

Denge İzmir Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi, 1987 yılında kurulmuştur. Köklü, tecrübeli ve günümüze kadar devam eden profesyonel kurum anlayışıyla daima en iyi ve mükemmeli hedeflemektedir.

Denge faaliyetlerine, Hasan Zeki Süzen ve Ekrem Kayı’nın ortaklığı ile devam etmektedir.

DENGE, bünyesindeki deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerinin gereksinimlerine büyük bir özveri ile cevap vermekte, daima kalitesini geliştirerek ilerlemektedir.

Kurum Politikamız

Kurulduğu günden bu yana ülkemiz ekonomisinde yaşanabilecek hızlı değişimleri önceden öngörerek, bu hızlı değişimler karşısında yalnızca bireysel müşavirlik hizmeti ile kalite standartının oluşturulamayacağı ve faaliyetlerin mutlaka kurumsal düzeyde yapılanması gerektiği düşüncesini ilke edinen DENGE, bireysel düşünceden uzak, ekip ruhunu, kurumsal bilinci ön plana çıkaran yapısı ile her zaman ilklerin ve en iyi standartların uygulayıcısı olmayı hedeflemiştir.

Kimliğimizi oluşturan yapının temel taşları olan ortaklarımız ve deneyimli uzman kadromuzla birlikte güçlü bir takım ruhu anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra ihtiyaç duyulan konularda analiz ve araştırmalar yaparak edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri, profesyonel kadromuzla birlikte müşterilerimizle paylaşmak kurumsal işleyişimizin ve kurum anlayışımızın önemli bir parçasıdır.

Hizmette müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğu kurum anlayışımızda, portföyümüzde yer alan farklı sektörlerde faaliyet gösteren tüm yerli ve yabancı müşterilerimizin beklentilerine geniş perspektiften bakarak yanlarında olmak bizi farklı kılan değerlerimizdendir.     

“Akılcı büyümek başta kurumsallaşmayı ve kaliteyi gerektirir.”