DENGE kurumsal yapısını oluşturan zinde ve iyi yetişmiş çalışanlarıyla, hızla akan bilgi deryasından sizler için özümsediği fonksiyonel bilgileri engin deneyimiyle yoğurarak hizmetinize sunmaktadır.

Galeri

İletişim

0232 421 26 00

1456 Sok. No:10/1 K:13 Punta İş Merkezi Alsancak / İZMİR

Uluslararası

Küresel muhasebe derneğimiz, dünyadaki yerel bağlantınız

DENGE İZMİR BAĞIMSIZ DENETİM VE YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK A.Ş. dünya çapında yaklaşık 400 lokasyonda 8.000’den fazla profesyonelin uzmanlığını bir araya getiren, bağımsız denetim, muhasebe, vergi, hukuk ve danışmanlık şirketlerinden oluşan Top 20 uluslararası muhasebe birliği olan MGI Association’ın üyesidir. Üyeliğimiz, yurtdışında destek arayan tüm müşterilerimize kesintisiz bir uluslararası hizmet sunarken, önemli yeni gelişmeleri takip etmemizi sağlar. Firmamız, MGI Derneği aracılığıyla dünyanın her köşesinde tanıdığımız ve güvendiğimiz insanlarla olan bağlantılardan yararlanmaktadır. Uluslararası işinizi başarıya ulaştırmak için neye ihtiyacınız varsa, meslektaşlarımızdan birine hızlı bir telefon görüşmesi yaparak veya eksiksiz bir hizmet sunarak size ve operasyonlarınıza yardımcı olabiliriz.

Daha fazla bilgi için www.mgiassociation.com adresini ziyaret edin.

MGI Association'ın bir parçası olmak müşterilerimiz için neden önemlidir?

Kişisel

MGI Derneği’ne üye firmaların ortakları müşterileriyle bizzat ilgilenmektedir. Ağda birbirimizle saygı, güven ve ortak değerlere dayalı yakın dostluklar kurarız. Büyük firmalarda bulunmayan kişisel dokunuşu sunuyoruz.

Küresel

MGI Derneği her kıtada ve dünyadaki hemen hemen her önemli ekonomik merkezde bulunmaktadır. Bugün 100’den fazla ülkede üyemiz var ama yarın daha fazla olabilir. Ancak karmaşık bir müşteri gereksinimi olduğundan, MGI’dan birisi yardımcı olacak uzmanlığa ve kaynaklara sahip olacaktır.

İşbirlikçi

Üye firmalar düzenli olarak işbirliği yapmaktadır; fikirleri, bilgileri, becerileri ve deneyimleri paylaşarak birlikte daha güçlü olmak. Bu, MGI Derneği’nin temel gücüdür; kolektif içgörümüz ve işbirlikçi kültürümüz, müşterilerimizin iş yapmayı seçtiği her yerde en iyi desteği ve tavsiyeyi sağlamaya devam etmemizi sağlar.