DENGE kurumsal yapısını oluşturan zinde ve iyi yetişmiş çalışanlarıyla, hızla akan bilgi deryasından sizler için özümsediği fonksiyonel bilgileri engin deneyimiyle yoğurarak hizmetinize sunmaktadır.

Galeri

İletişim

0232 421 26 00

1456 Sok. No:10/1 K:13 Punta İş Merkezi Alsancak / İZMİR

KDV İadesi Tasdik Hizmetleri

Hizmetlerimiz
E-Katalog

Bilindiği üzere, Katma Değer Vergisi Kanunu uyarınca; şirketlerin yurtiçinde gerçekleştirdikleri mal ve hizmet teslimleri bazı istisnalar haricinde KDV’ye tabi olmaktadır. 

Katma Değer Vergisi Kanununda belirtildiği üzere; mal ihracatı, ihraç kayıtlı teslimler, hizmet ihracatı, uluslararası taşımacılık, Dahilde İşleme İzin Belgesi kapsamında KDV’nin tecil-terkini, indirimli oran dolayısıyla ve kanunda belirtilen diğer iade hakkı doğuran işlemlere ilişkin iade taleplerinizi deneyimli kadromuz ile birlikte yerine getiriyoruz.. 

KDV iadesi sürecinde meslek mensubu deneyimli kadromuz ile birlikte Yeminli Mali Müşavirlerimiz, danışmanlık ve raporlama konusunda da sizlere titizlikle yardımcı oluyoruz.. İade sürecinin yasal prosedürleri, öngörülen mevzuat çerçevesinde karşılaşılan sorunları veya aksaklıkları ivedilikle çözerek, iade işlemlerinin sonuçlandırılmasına yönelik KDV İadesi tasdik raporunu zaman planlamasını da dikkate alarak mümkün olan en kısa sürede sonuçlandırıyoruz..