DENGE kurumsal yapısını oluşturan zinde ve iyi yetişmiş çalışanlarıyla, hızla akan bilgi deryasından sizler için özümsediği fonksiyonel bilgileri engin deneyimiyle yoğurarak hizmetinize sunmaktadır.

Galeri

İletişim

0232 421 26 00

1456 Sok. No:10/1 K:13 Punta İş Merkezi Alsancak / İZMİR

Kariyer

Denetim sektöründe kariyer hedefliyorsanız, İnsan kaynakları formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurun. En kısa sürede size geri dönüş yapalım! Çalışan Adayı Aydınlatma Metni‘ni okumak için tıklayınız.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Denge İzmir Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından hazırlanan “Çalışan Adaylarına Yönelik Aydınlatma Metni”ni okudum ve anladım. İşbu Aydınlatma Metni ile; tarafımızla Çalışanlar arasında iş ilişkisinin kurulması ve yürütülmesi kapsamında, kişisel verilerin işlenmesi hususunda ayrıntılı olarak bilgilendirildim, tereddütte yer vermeyecek şekilde aydınlatıldım. Bu doğrultuda; İş ilişkimin başlangıcında İş Başvuru Formunda belirttiğim ve/veya iş ilişkisinin kurulması sonrasında işverene gerek talep üzerine gerekse de kendi ihtiyarımla ilettiğim;

REFERANS ARAŞTIRMASI YAPILMASI HAKKINDA MUVAFAKATNAME VE AÇIK RIZA
ADLİ SİCİL KAYDI ALINMASINA DAİR AÇIK RIZA